to nejlepší z Prahy pod jednou střecho

Praha bude brzy ještě lahodnější: Ve městě se brzy objeví Time Out Market a má ty nejlepší předpoklady k tomu, aby se stal novou destinací pro milovníky skvělého jídla, pití a kultury. Pod jednou střechou nabídne to nejlepší z celého města na základě redakčního výběru, kterým byl Time Out vždy známý.

Time Out Market Praha, který se bude nacházet na skvělé adrese v blízkosti Václavského náměstí v paláci Savarin, by měl svůj provoz zahájit ke konci roku 2023. Time Out Market Praha na více než 2300 metrech čtverečních nabídne asi 465 míst k sezení uvnitř a 120 venku. K dispozici bude 14 různých bister, dva bary, skrytá lounge, prostor na kulturní akce a obchod, vše vybrané našimi redaktory.

Tento Market bude jedním z několika Time Out Marketů, které budou v různých koutech světa otevřeny. Nesmírně oblíbený Time Out Market Lisbon byl otevřen v roce 2014 a během roku 2019 se plánuje představení Time Out Marketů v Miami, New Yorku, Bostonu, Chicagu a Montrealu, zatímco Time Out Market Praha by měl svou činnosti zahájit koncem roku 2023.

V historickém centru města v paláci Savarin se Time Out Market Praha stane novou žádoucí destinací pro milovníky jídla a kultury.