to nejlepší z Prahy pod jednou střecho

Praha bude brzy ještě lahodnější: Do města se chystá Time Out Market a je připravený stát se novým cílem milovníků jídla, pití a kultury. Na základě redakčního výběru, kterým byl Time Out vždycky známý, nabídne to nejlepší ve městě pod jednou střechou.

Time Out Market Praha se bude nacházet v srdci historického centra města, v paláci Savarin, v blízkosti slavného Václavského náměstí. Na ploše více než 2300 metrů čtverečních nabídne Time Out Market Praha zhruba 465 míst k sezení uvnitř a 120 venku. K dispozici bude 14 bister, dva bary, barový salónek, prostor pro kulturní akce a obchod, vše zaštítěno výběrem redakce.

Market bude jedním z několika, které Time Out otevře po celém světě. Po úspěchu Time Out Market Lisbon, který byl otevřen roku 2014 jako první a nyní je nejoblíbenější portugalskou atrakcí se 4,1 milióny návštěvníků za rok 2019, bylo v Severní Americe otevřeno dalších pět Time Out Marketů. Jde o Miami, New York, Boston, Montreal a Chicago. Další v plánu po celém světě jsou Dubaj, Londýn, Porto a Praha.

V historickém centru města v paláci Savarin se Time Out Market Praha stane novou žádoucí destinací pro milovníky jídla a kultury.